november 12, 2019

Govekarjev večer

Marija Starič bo predstavila svoj prvenec, avtobiografijo z naslovom Med visoke trave bi šla. Zapeli nam bodo pevci Moškega pevskega zbora Ig. Odprli bomo razstavo slik Likovne skupine Društva Fran Govekar Ig z naslovom Ptice.
oktober 11, 2019

Govekarjev večer

Od 7. do 11. oktobra je teden otroka, zato se bomo na oktobrskem Govekarjevem večeru posvetili otroški poeziji. Odprli bomo razstavo slik članice Likovne skupine Društva Fran Govekar Ig z naslovom Kovinski predmeti.
julij 20, 2019

Koliščarski dan 2019

24 avgust 2019 | Več kot 20 delavnic in dogodkov, ki vam bodo pričarali način življenja koliščarjev. Pripravljamo izkustveno arheološke, naravoslovne ter ustvarjalne delavnice ter zanimive predstavitve in predavanja arheologov. Preko aktivne udeležbe se približajte in spoznajte čas koliščarjev na Ljubljanskem barju!